Poultech Tavukçuluk Teknolojisi Hayvancılık Makine Sanayi Dış Ticaret LTD. ŞTİ.

POULTECH KİMDİR ?

Poultech 1997 yılı sonunda İzmir'de kurulmuş, yabancı sermayeli genç bir şirkettir. Dürüstlüğü kendisine ilke edinmiş olan Poultech, kaliteli ve tecrübeli teknik elemanları sayesinde proje aşamasından başlayarak işin her kademesinde yanınızda olacaktır.

POULTECH'IN AMACI NEDİR ?

Poultech'in amacı, Avrupa ve dünyanın en son teknolojisini Türk üreticisine sunarak, daha kârlı üretim yapmasını sağlamak, böylece iç ve dış piyasada Türk üreticisinin rekabet gücünü arttırmaktır.

POULTECH NE İŞ YAPIYOR ?

Poultech, bir satış ve danışmanlık şirketidir. Kendi alanlarında herbiri dünyaca ünlü ve büyük bir çok şirketin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Bunun yanısıra, yurtdışında yetişmiş deneyimli teknik elemanları sayesinde Türk üreticisine proje aşamasından başlayarak üretim aşamasında da devam eden danışmanlık ve teknik hizmetler vermektedir.

DANIŞMANLIK

Poultech Batı Avrupa’daki tecrübesini Türk halkının hizmetine sunuyor. Yalnız ekipman değil, tavukçuluk ve yem konusunda da Poultech’e danışabilirsiniz. Gerek görüldügü takdirde Avrupa’nın uzman kişilerini sizin kapınıza kadar getirmek ve onların görüşlerini almak Poultech ile mümkündür.

İletişim Bilgileri

Teknik Servis Hattı 0532 111 66 22
0232 348 24 55
Mansuroğlu Mah. 1593 /1 Sokak No:4
Lider Centrio B Blok Kat:3 D:24
Bayraklı, İzmir - PK:35535

İletişim Formu